גולדשטיין ושות' משרד עורכי דין

[email protected]

מסעדנוּת וזכיינות

להתייעצות ופנייה בכל נושא הקשור לעסק שלכם, התקשרו עכשיו 054-8302607, או השאירו פרטים כאן

מסעדנוּת וזכיינות

מעוניינים לפנות לדרך עצמאית ולפתוח עסק פרטי או זכייני בתחום המסעדנוּת?
תמיד חלמתם על כך, אבל אתם חוששים?

ייתכן שאתם חוששים בצדק!

בעולם העסקי הקשוח של ימינו נדמה שמדובר בהרפתקה מסוכנת. לא אחת, יזמים צעירים ומוכשרים המנהלים עסק מבטיח נתקלים במכשול בלתי צפוי או מקבלים החלטה עסקית שגויה, וקוֹרסים.

תחום המסעדנות נחשב לאחד התחומים המסוכנים ביותר בעולם העסקים של היום. כלכך מסוכן שאפילו הבנקים אינם ממהרים לממן אשראי לעסקים בתחום ודורשים בטחונות משמעותיים.

הסטטיסטיקה אינה אופטימית ומלמדת כי 33% מהעסקים שנפתחים ייסגרו תוך חודשים ספורים, עד 50% לא יחזיקו מעמד יותר משנתיים, ורק 20% ישרדו בחלוף חמש שנים ממועד פתיחתם.

אנחנו כאן כדי להעלות אתכם על דרך המלך ולמנוע מכם להיכנס למעגל הסטטיסטיקה ,. עורך דין אבירם גולדשטיין מומחה בעולם העסקים ובתחום המסעדנות בפרט, בעל יֶדַע והיכרות עם מגוון סוגי עסקים בענף זה, בין אם הנכם מסעדה פרטית, מסעדת שף, מסעדת מזון מהיר או סניף זכייני של רשת. משרדנו משתף פעולה עם מומחים מהשורה הראשונה: רואי חשבון, אנשי ביטוח, יועצים פיננסיים ויועצים עסקיים, ומעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה אשר ילווה אתכם משלב תכנון העסק, עובר להקמתו ולאורך התנהלותו השוטפת. כך תמנעו מראש מטעויות עסקיות שעליהן תיאלצו לשלם מחיר יקר כאשר תתגלינה בהמשך.

בשלב התכנון – נסייע לכם לקבל החלטה על המיקום האידאלי עבור העסק תוך בחינת חוזי השכירות האופציונליים וחישוב תשלומים צפויים; נעריך את סיכויי הצלחת העסק מול הסיכונים הרלוונטיים ונמליץ על ספקי שירותים שלדעתנו כדאי להתקשר איתם. כאשר מדובר בסניף של זכיין מדובר בשלב קריטי ביותר ויש לבחון היטב את חוזה הזכיינות ולבצע בו כל ההתאמות הנדרשות.

בשלב הקמת העסק – נכין עבורכם חוזה משפטי מקיף ומוקפד בהתייחסות למכלול ההיבטים העסקיים ושמירה על האינטרסים שלכם; אם הנכם זכיינים – כמומחים בדיני זכיינוּת ננהל משא ומתן עם הרשת המזכה ונייעץ לכם בשלבי ההתקשרות עמהּ; ואם אתם רשת מזכה נבנה את הסכם הזכיינות באופן בו יגן וישמור על המוניטין והאינטרסים של הרשת. נערוך עבורכם הסכמים עם ספקים ושותפים; נפעל בכל הקשור ברישוי עסקים; נגבש מגוון הסכמים מסחריים ועוד.

לאורך התנהלות העסק – נייצג אתכם מול גופים פיננסיים ומסחריים הן בהתקשרות בהסכמים והן בסכסוכים משפטיים אם יתגלעו; בתחום דיני העבודה – נייעץ לגבי העסקת מלצרים, עובדים זמניים ועובדים זרים ונערוך חוזים מתאימים; נעניק ייעוץ משפטי צמוד בכל צומת של התנהלות עסקית, צירוף שותפים, התרחבות העסק וכד', אנו נלווה אתכם באופן שוטף ונשמש כמחלקה משפטית לעסק, במתכונת של מיקור חוץ.

עורך דין אבירם גולדשטיין – תפריט שירותים נרחב שהוא המתכון הבטוח להצלחה
בתחום המסעדנות!