Sample

ליווי משפטי להצלחה עסקית

ליווי משפטי להצלחה עסקית

כיום, כל עסק בראשית דרכּוֹ מודע לסיכונים המשפטיים והפיננסיים שהוא חשוף אליהם. לפיכך, ייעוץ משפטי הוא צורך בסיסי מִשְׁלב הקמת מיזם עסקי ואפילו לפני כן. עולם העסקים בימינו תחרותי וקשוח, לכן ליווי משפטי הוא הכרח שאין לוותר עליו היות שהוא מבטיח הגנה על העסק והימנעות מהרפתקאות בלתי מחושבות. הכנת תשתית משפטית מתאימה מְסַפֶּקֶת בסיס איתן להקמת העסק, וליווי משפטי שוטף מהווה רשת ביטחון להמשך שגשוגו.
אנו במשרד עו"ד אבירם גולדשטיין מעוניינים שתצאו לדרך ברגל ימין, לא תחששו לבצע מהלכים עסקיים, תממשו את שאיפותיכם ותתפתחו. באמצעות הכנה מקדימה וליווי צמוד נאפשר לכם להימנע מטעויות ומהיקלעות לסיכונים, ונסייע לכם להגשים את החלום.

הערך המוסף שלנו הוא היתרון העסקי שלכם

אנו מודעים לכך שהחזקת מחלקה משפטית in-house היא פריוויליגיה השמוּרה לחברות גדולות, אולם הסוגיות המשפטיות שעמן מתמודדים עסקים קטנים הן אותן הסוגיות. לכן פיתחנו תוכנית  ייחודית המציעה ליווי משפטי במתכונת outsourcing, כלומר אנו מציעים שירותי מחלקה משפטית במתכונת של מיקור חוץ. במסגרת זו אנו מעצבים פתרונות משפטיים יצירתיים בהתנהלות העסקית לפי המאפיינים של כל לקוח, ובהתאם לצרכיו הייחודיים.

בין השירותים המשפטיים שלנו:

  • הכנה מקדימה – אנו מאמינים כי הכנה מראש ובניית תשתית יציבה לעסק הן בעלוֹת חשיבוּת מכרעת והשפעה על מהלכים עסקיים עתידיים. במסגרת הייעוץ שאנו מציעים: בחירה באישיות המשפטית המתאימה להתאגדות בהתאם למאפייני העסק; הכנת המערכת החוזית-הסכמית תוך התייחסות לתרחישים אפשריים כמו גיוס משקיעים, התרחבות העסק, צירוף שותפים; ניסוח הסכמי אב להתקשרות עסקית עם גופים שונים ועוד.
  • ליווי שוטף – התאמת רצונותיו של הלקוח וצרכיו העסקיים למערכת הדינים הנוהגת. בהיבט זה אנו מגלים יצירתיוּת וגמישוּת מחשבתית במטרה לאפשֵׁר ללקוח להגשים את שאיפותיו העסקיות. אנו מעצבים את תוכניות הלקוח לפי הדרישות החוּקיוֹת ותוך מזעור סיכונים, מייעצים בצמתי קבלת החלטות ובמקרים של התגלעות סכסוכים משפטיים.
  • התאמה אישית – אנו מעניקים שירות משפטי ה"תפור" למאפייני הלקוח המסוים ולצרכיו, ותואמים את ה"אני מאמין" שלו ואת תפיסתו העסקית.
  • מניעת סיכונים – הסיבה המרכזית לכך שיזמים מוכשרים ושאפתנים אינם מצליחים היא חוסר תכנון מספיק. לפיכך חשוב לנו לצייד אתכם במירב הכלים להצלחה. אנו מספקים מידע משפטי, עסקי ופיננסי חיוני לעסק מתפתח. משרדנו מתמחה בעולם העסקים, ושאיפתנו היא לאפשר ללקוח לנצל הזדמנויות עסקיות לאחר ניתוח סיכונים התואם את היעדים העסקיים.
  • מגוון שירותים משפטיים תחת קורת גג אחת – אנו מציעים שירותי הקמת חברות מִשְּׁלב הייסוד, עבוֹר בעריכת חוזים והתקשרויות ועד העבודה השוטפת מול ספקים ולקוחות, בכלל זה יחסי עבודה, גביית חובות, ייצוג בתובענות ייצוגיות ועוד.
  • חיבור ליועצים מקצועיים – שנים של מוניטין וניסיון הביאו אותנו לפתֵּח רשת נרחבת של קשרי נט וורקינג עם גורמים מקצועיים שונים הרלוונטיים להתפתחותו של עסק. בהם יועצים פיננסיים, כלכלנים, רואי חשבון ועוד. מִקְּשָׁרִים אלה לקוחותינו יוצאים נשׂכרים.

עורכי הדין במשרדנו מעניקים שירות רב ערך וייחודי לעסקים ותאגידים בעלי מאפיינים עסקיים שונים, ומעצבים תוכנית ליווי לעסקים קטנים ובינוניים המותאמת  לצורכי כל לקוח באופן אישי.

עורכי הדין במשרדנו – גדולים בדברים הקטנים, ומלווים אתכם להצלחה

התקשרו לקביעת פגישת ייעוץ: 03-6735811

להתייעצות ופנייה בכל נושא הקשור לעסק שלכם, התקשרו עכשיו 03-6735811, או השאירו פרטים כאן