גולדשטיין ושות' משרד עורכי דין

[email protected]

חוזים

עסק בראשית הדרך או יזמוּת הם חלום שמתגשם, וטומנים בחובם הבטחה גדולה. עסקים רבים מצליחים, אולם הסטטיסטיקה בישראל מלמדת כי עסקים רבים יותר קוֹרְסים. ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא בתכנון המוקדם ובמידת ההכנה לקראת ההקמה, כמו גם בליווי השוטף של העסק לאורך הדרך. משרדנו מציע לכם שירות מיטבי כדי שתתחילו ברגל ימין ותשגשגו בהמשך. אנו מלווים כל לקוח באופן אישי, עם צוות נרחב של יועצים מתחומים שונים, ומתאימים לכל לקוח חבילה התפורה לצרכיו ולמידותיו. מטרתנו היא שתמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם, לא תהססו לקחת הזדמנויות ותגשימו את עצמכם!
משרדנו מביא לידי ביטוי את כישרונו במציאת פתרונות משפטיים יצירתיים למהלכים עסקיים בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח.
כחלק מכך פיתחנו תכנית המציעה שירותי ייעוץ משפטי חיצוני במתכונת outsourcing למגוון חברות, באופן המעניק ליווי משפטי צמוד ומקיף ומענה מקצועי ומהיר לצרכים השוטפים של העסק. כך זוכים לקוחותינו ליהנות מיועץ משפטי לחברה, בלי צורך בהעסקת יועץ משפטי שכיר.
משרדנו משתף פעולה עם מומחים מהשורה הראשונה: יועצים פנסיוניים, רואי חשבון ואנשי ביטוח כדי להבטיח ללקוחותינו מעטפת מקצועית ונחיתה רכה בעולם העסקי.

מה נותנת תכנית הליווי?

  • ליווי צעד אחר צעד בתחילת הדרך– משלב הרעיון דרך הצמיחה: הליווי המשפטי-עסקי שאנו מעניקים ללקוח מתחיל כבר בשלב היזמוּת המשמעותי, שכֵּן ההחלטות המתקבלות בשלב זה עשויות להשפיע על מהלכים עסקיים בעתיד הקרוב והרחוק. אנו מסייעים ליזמים לבחור באישיות המשפטית המתאימה ביותר עבורם, ומתאימים את המערכת ההסכמית, בשים לב לתרחישים אפשריים כמו צירוף שותפים, גיוס משקיעים וכד'.
  • ליווי צעד אחר צעד בעסקים השוטפים – בעולם העסקים של ימינו חלים דינים פרוצדורות ודרישות רגולטוריות אשר יש בהן בכדי להצר צעדים עסקיים שונים, לכן שמנו לנו כמטרה ללוות את לקוחותינו בכל צעדים העסקיים, כאשר לנגד עינינו עומד האינטרס שלא להימנע מצעד עסקי זה או אחר, אלא לוודא, לעצב ולהתאים כל צעד עסקי לדרישות הדינים החלים בתחום ולהביא להצלחתו ויציבותו.

כך לדוגמא: צעד עסקי פשוט כגון קמפיין שיווקי לגיוס לקוחות חדשים כפוף למגוון רחב של דינים בכל שלב. למשל, האם ניתן לשמור את פרטי הלקוחות במאגר מידע או שיש לקבל רישיון להחזיק מאגר מידע? אם הטקסטים שמופיעים בפרסום עומדים בדיני הצרכנות השונים? האם התמונות אינן מפרות זכויות יוצרים? האם אופן הפצת הפרסום אינו מהווה ספאם? מלבד זאת ישנה מערכת הסכמית שלמה עם חברת השיווק או יוצרי הקמפיין שם נדרשת הגנה על זכויות העסק באמצעות חוזים בכתב.

  • יחס אישי – כל עסק שונה מחבריו כשם שלכל בעל עסק תפיסת עולם עסקית שונה. לכן, אנו מלווים כל לקוח באופן אישי, בהתאם לצרכים, לנתונים ולתפיסת עולמו העסקית, אנו מעניקים לו את כל המידע הדרוש עבורו, חושבים "מחוץ לקופסה" ומציעים פתרונות משפטיים יצירתיים לכל מהלך עסקי.
  • מצפֵּן עסקי – כיום יותר מתמיד עולם העסקים נדמה כג'ונגל סבוך ומלא סיכונים. לעיתים קרובות יזמים מבריקים ואנשי עסקים מוכשרים נתקלים במכשול בלתי צפוי וקוֹרסים. עסקים אחרים חוששים מסיכונים, נמנעים לקחת הזדמנויות עסקיות, ואינם מממשים את מלוא הפוטנציאל שלהם. משרדנו מתמחה בעולם העסקים, מסייע  לנווט בו, אנו מעניקים שירות ייחודי ורב ערך לעסקים ותאגידים מכל גווני הקשת העסקית. הכל במטרה שלא להימנע מניצול הזדמנויות עסקיות, אלא לבצע תכנון סיכונים מחושב ותואם את המטרות העסקיות.
  • ידע = כוח: להערכתנו, אחת הסיבות העיקריות לקריסת עסקים בישראל היא חוסר תכנון מספיק הנובע ממחסור במידע עסקי, פיננסי ומשפטי. משרדנו מספק את כל המידע המשפטי –עסקי הדרוש לקיום עסק מצליח לאורך זמן.
  • One stop shop: אנו מעניקים לכל עסק, יזם ותאגיד מכלול של שירותים ומענה משפטי-עסקי בכל עניין, לצד פתרונות משפטיים יצירתיים למהלכים עסקיים! בין השירותים שאנו מציעים: הקמת חברות, תאגידים ועסקים – פגישת ייעוץ לצורך היכרות ואפיון צרכים; עריכת תקנונים, הסכמי מייסדים, שותפויות, זכייניות; עריכת הסכמים מסחריים מגוונים; הסדרת יחסים מול שותפים, ספקים, עובדים, לקוחות; ייעוץ עסקי-משפטי ליזמים; ייצוג בתביעות אזרחיות בכל רחבי הארץ ובכל הערכאות; הגנה בפני תובענות ייצוגיות; עריכת הסכמי עבודה; ייעוץ והכוונה ביחסי עבודה; ייצוג והגנה בפני תביעות עובדים; גביית חובות עבור הלקוח באמצעות מערכת ההוצאה לפועל; פריסת חובות והגעה להסדרי חוב עבור הלקוח; טיפול במצבי חדלות פירעון, פירוק חברות ופשיטות רגל.
  • שוברי סטטיסטיקה: הנתונים מלמדים כי בשנה החולפת נפתחו בישראל כ- 57,600 עסקים, בעוד שמספר העסקים שנסגרו באותה שנה עמד על כ-42,700. תחום המסעדנות הוא מסוכן במיוחד, כאשר 33% מהעסקים שנפתחים ייסגרו תוך חודשים ספורים, עד 50% לא יצלחו למעלה משנתיים, ורק 20% ישרדו לאחר חמש שנים. מרבית העסקים בישראל הם עסקים קטנים ובינוניים, הם מתנהלים בעולם העסקי ללא ליווי משפטי שוטף, ולכן חשופים יותר לסיכונים משפטיים-עסקיים. לעסקים אלה משרדנו מציע שירות ייחודי ורב ערך:
  • שירות VIP התפור למידותיך: משרדנו מעניק תוכנית ליווי לעסקים קטנים ובינוניים מותאמת אישית ללקוח. תוכנית זו נותנת מענה לעסקים אשר צורכיהם ותקציבם אינם מצדיקים הקמת מערך משפטי-עסקי. עבור עסקים אלה משמשים אנו כיועצים משפטיים קבועים של החברה במיקור חוץ ( (outsourcing. שירות זה מציע ליווי, ייעוץ וקבלת שירותים משפטיים מעת לעת, ומקנה ביטחון והזדמנויות להתפתח ללא חשש. הליווי המשפטי השוטף והתכנון מראש מובילים להפחתה בטעויות העסקיות, בבחינת רפואה מונעת.

בעל עסק, מאחר וכל צעד עסקי, גורר השלכות משפטיות, מאחר ותפעול של מחלקה משפטית בחברה, הינו מנת חלקם של תאגידי ענק בלבד, פיתחנו במיוחד עבורך את תכנית הליווי שלנו. התכנית מעניקה ללקוחותינו שירות וליווי משפטי מלא באופן בו משמש משרדנו כ מחלקה משפטית לחברה במיקור חוץ.
כמחלקה משפטית בחברה, אנו מעניקים פתרונות משפטיים, יצירתיים, למהלכים עסקיים, ומונעים סיכונים מיותרים.

לפרטים נוספים אודות תכנית הליווי התקשר עכשיו או מלא את הפרטים: